W czasie ubiegłych ferii pojechałem Poronina by połazić po Tatrach. Zaplanowałem czynnie wypocząć, skutkiem tego udałem się na wyprawę o poranku. Kiedy schodziłem do hotelu nie dojrzałem stromizny dlatego wywróciłem się.

Najgorsze było to, że upadek okazał się poważny i nie mogłem schodzić. Jakimś sposobem trafiłem do mojego pokoju zaś potem pojechałem do przychodni. Wyszło na jaw, iż skręciłem kończynę a przez to nie mogę chodzić na spacery w góry. Miałem w sobie przygnębienie, że tak skończyły się moje pomysły na wakacje. Po 5 dniach powróciłem do Krakowa a noga nadal bolała. Nie pomagały zakupione okłady, stąd następnego poranka poszedłem do przychodni.

Ortopeda polecił odciążyć stopę

Medyk oznajmił, iż najlepszym rozwiązaniem na prędką kurację będzie stabilizacja nogi poprzez zamontowanie specyficznego stabilizatora kończyny. Prócz tego przedstawił mi zdrow-med.pl sklep ortopedyczny kraków, w którym można było kupić właściwe wyroby medyczne. Następnego dnia pojechałem do wspomnianego sklepu gdzie poznałem sprzedawane produkty. Sprzedawca był niezmiernie uczynny. Za sprawą fachowych porad nabyłem należyty sprzęt. Musiałem zakładać usztywniacz nogi przez około 5 tygodni. Zaledwie po kilku dniach czuło się poprawę w spacerowaniu. Cieszyłem się, ponieważ wreszcie byłem w stanie bez trudu się poruszać a także podróżować samochodem. Podczas wizyty u lekarza wyszło na jaw, że kostka właściwie się zregenerowała. Mogłem bez żadnego bólu poruszać się bez zakładania ortezy. Zaplanowałam, iż ponownie wybiorę się do Zakopanego żeby znowu odpocząć z dala od miasta. Zabukowałem noclegi w połowie sierpnia a gdy nastał czas pojechałem w Karpaty. Pogoda była idealna zaś w górach było przyjemniej.

Ponowna eskapada wydawał się bardziej udana

Dla pewności po raz kolejny byłem ostrożniejszy i nie dostałem żadnego skręcenia. Odpocząłem zaś za sprawą poprzednio założonego rodzaju ortezy stopa była całkowicie mobilna oraz nie bolała podczas spacerów po górach. Sklep Zdowie poleciłem też swojej mamie, która ma kłopot z chodzeniem więc potrzebowałaby specyficznego wózka. Niedawno nabyła potrzebne sprzęty, jakie zapewniają spacerowanie bez bólu. Sprzedawane przez sklep Zdrowie artykuły są profesjonalnie wykonane a obsługa powoduje, iż posiadamy pewność zakupionego towaru.