Mój synek okazał się być bardzo uzdolniony. od małego intrygował się zabawami zespołowymi, jednakowoż piłka nożna stała się jego hobby. Porusza się niezwykle zgrabnie na boisku, poza tym wydaje się mieć wspaniałego cela stąd często strzela do bramki. Cieszyliśmy się, że posiada własne zamiłowanie, aczkolwiek jednocześnie zdawaliśmy sobie sprawę, że powinno się tą pasję cały czas rozwijać. Zarzucony talent to wielka przegrana. Sam belfer zajęć sportowych zwrócił uwagę na to, że Mateusz wspaniale praktykuje nogę a zatem można synka wysłać do sportowej ekipy. Zalecił nam zajrzenie na witrynę concept4soccer, bowiem organizacja Concept 4 Soccer oferuje skauting piłkarski. Jest to rodzaj analizy w czasie szkolenia, dzięki czemu małoletni zdolny napastnik ma perspektywę żeby wejść do zawodowej drużyny w piłce nożnej. Domyślaliśmy się, że testy piłkarskie monitoruje skaut piłkarski a dodatkowo typuje najlepszych napastników. Nasz dzieciak świetnie zdołałby się w tego rodzaju badaniu sprawdzić, dlatego postanowiliśmy iść na skauting. Firma proponująca skauting piłkarski wydawała się najfajniejszą, która wierzy w małych piłkarzy i zapewnia zawodnikom perspektywę rywalizowania z profesjonalnymi piłkarzami w polskich miastach lub w całej Europie.

Wysłaliśmy naszego dzieciaka na obozy piłkarskie

Skauting piłkarski został wykonany na specjalnie zaprojektowanym szkoleniu w Niemczech przez firmę Concept 4 Soccer. Ponadto instytucja prowadzi tanie obozy piłkarskie, tedy nie wydaliśmy wiele za obóz. Na witrynie internetowej concept4soccerpoland.com obozy piłkarskie mieliśmy okazję zobaczyć jak przygotowywane są etapy szkolenia w piłce nożnej a także pooglądaliśmy opiekunów szkolenia. Wszyscy zatrudnieni w spółce byli ekspertami a dodatkowo współpracują z licznymi organizacjami piłkarskimi. Mój syn wyleciał na obozy piłkarskie , które trwały 14 dni do Anglii. Został wartościowo zaopiniowany przez skauta piłkarskiego i w efekcie tego jest zwerbowany do teamu światowej estymie dla nastoletnich futbolistów.

Szkolenie to istota do lepszego awansu

Pojęliśmy jak ważne okazuje się delegowanie naszego syna na dodatkowe szkolenia piłkarskie. Stąd w ostatnim czasie również przebywał w Hiszpanii a tam rozgrywał mecz z profesjonalną drużyną piłkarską. Za pół roku odjeżdża na kolejny trening i tym samym przyjdzie dodatkowe etapy szkolenia w piłce nożnej. Wiemy, że to najdogodniejsza opcja zaś nasz synek będzie stanie się doskonalić. Czuje się niezmiernie uradowany i co więcej wielokrotnie był nam wdzięczny za to, iż zdecydowalibyśmy o jego przyszłości.